Zapraszamy na blog!

E-FRAZA.PL działa już od kilku lat. Niedawno zdałam sobie sprawę z tego, że to nie wystarcza, a brakującym elementem jest blog. Jego tematyka będzie krążyła wokół języka rosyjskiego i tłumaczeń, czyli tego wszystkiego, co jest rdzeniem naszej działalności.

Blog językowy nie jest podręcznikiem ani nauczycielem, więc nie będzie dążył do umniejszenia roli czy zastąpienia jednego lub drugiego. Oprócz typowych materiałów do nauki będziemy pisać o różnych językowych ciekawostkach, dzielić się przemyśleniami o tłumaczeniu i nauczaniu oraz wspólnie poszukiwać odpowiedzi na nurtujące nas pytania, a tych nigdy nie zabraknie.

Jako że nauki języka nie da się oddzielić od tradycji i kultury danego kraju, ich elementy również będą się pojawiać na blogu. Na stronie zagości także zakładka poświęcona nadchodzącym wydarzeniom związanym z Rosją i językiem rosyjskim.

Życzę przyjemnej lektury nadchodzących wpisów i wiele satysfakcji z nauki rosyjskiego. Chętnie dowiemy się, co Was interesuje i o czym chcielibyście tu przeczytać. W razie zainteresowania naszymi usługami zapraszam do współpracy (zwłaszcza mieszkańców Poznania i okolic), a gdybyście chcieli oderwać się od rosyjskiego i poczytać na inne tematy – zapraszam na nasze pozostałe blogi o języku kirgiskim (Kirgiski.pl) i językach turkijskich (Enesaj.pl).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *